Bilý paprsek Archanděl Metatron

04.06.2016 16:55

Bílý paprsek - Archanděl Metatron

Bílý paprsek  Metatron

Barva bílé světlo (záře) 

Zaměření duchovní vývoj, osvícení, aktivace světelného těla a nanebevstoupení

Čakra hvězda duše

Čakra hvězdy duše je známa jako „pečeť duše“. Nachází se nad hlavou - asi na délku ruky vysoko. Někdy se o ní hovoří rovněž jako o osmé čakře. Je to první z čaker, které se nenacházejí na těle, ale nad hlavou. Bývá označována jako trancendentální čakra. Čakra hvězdy duše obsahuje informace týkající se duše. Jakmile tuto transcendentální čakru archanděl Metatron aktivuje, postupují z ní do systému dolních čaker klíčové informace, s jejichž pomocí je spuštěn proces „aktivace světelného těla“, „nanebevstoupení do kosmického vědomí“ nebo též osvícení.

Bílé světlo je nejvyšší paprsek. Obsahuje a odráží všechny barvy, dokonce i ty, které naše smysly nedokáží vnímat.

Vzývání archanděla Metatrona a využití jeho bílého paprsku přináší nebývalý duchovní růst. Jeho světelný vír je tak jasný a mohutný, že jej vnímáme jako sloup ohně, který nás oslní více než samo slunce. Je to světlo, které viděl Mojžíš jakožto hořící keř, než dostal desky s desaterem. Je to stejné světlo, s nímž se sv. Pavel setkal cestou do Damašku. Je to ve skutečnosti stejné světlo, jaké vídají ti, kdož mají „zážitky blízké smrti“.  

Tělesné spojitosti Části těla: všechny oblasti. Upravuje vibrace, používá se při léčení „všeho“. Je to nejvšestrannější a nejlépe harmonizující ze všech paprsků.

Citové a duševní spojitosti Pročišťuje a uvádí do rovnováhy city. Přináší vnitřní mír a klid. Umožňuje „smazat minulost“. Zbavuje nás citových trosek. Zjemňuje city.

Duchovní souvislosti Multidimenzionální. Přináší duchovní růst těm, kdo jej používají. Připravuje „tělesné“ třídimenzionální čakry na odpovídající stavy uvědomění sebe sama pro duchovní osvícení.

Jasné bílé světlo je nejvyšší paprsek archanděla Metatrona.