Posilání Reiki energie do situací :)

02.01.2016 15:40

Reiki posílané do situace - chtěla bych si ošetřit pomocí reiki určité situace dopředu

Jak je to tedy pomocí energie reiki možné, řekněme, že máte např. v pátek důležitý termín, zkoušku ve škole, autoškole, návštěvu nepříjemného místa, lékaře, poradu, odlet letadla, kdy se cítíte hrozně aj., a kterému se nelze vyhnout a vy si do nich již dopředu vědomě či podvědomě posíláte obavy, strachy, úzkosti a tím se to celé potom vlastně ještě zákonitě zhorší a dopadnete to vlastně většinou tak, jak jste se obávali...I zde funguje magnet vesmíru, to, co vyzařujete, vždycky přitahujete a proto i strachy, nervozita, obavy aj. se zase k vám jen vrací a to bohužel ještě ve větším množství než vůbec v daný moment osobně vyzařujete. Jste jako vysílač, vysíláte na určité frekvenci a jste na ni naladěni ve vesmíru.

Díky energii reiki si však můžete velmi dobře sami, či na požádání pomocí druhých, pomoci. Stačí, když si dopředu do této situace pošlete reiki, ošetříte ji symboly především z reiki II. stupně a pak už vše necháte na energii a budete jí jen důvěřovat.

Já osobně mám s odesláním reiki do situace velmi dobrou zkušenost. Funguje spolehlivě a báječně. Zharmonizuje a pročistí místo, přítomné osoby a vše proběhne v klidu a pro vaše nyjvyšší dobro. Tak např. posílám reiki jedné školačce, která má před zkouškou z matematiky takovou trému, že i když předtím umí všechno, je perfektně naučená a všemu rozumí, tak v danou chvíli písemky není schopna ničeho. A tak jsme díky reiki se dostaly dnes už i na gymnázium. 

 

© Cypyright text Iva Höllmüller  

Tento článek je možné v nezkrácené a neupravené podobě volně kopírovat a dále publikovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně aktivního odkazu zdroje www.reiki-oasa.cz.