Přání článek - odkaz

21.10.2016 19:18

zdroj .

 

Je spousta knih, článků, návodů a seminářů na téma „síly myšlenky, jak si přát, jak si splnit svoje sny a přání“ atd. I tady na stránkách MOJE-PRAVDY je takových článků habakuk.

 

Dovolím si tímto článek shrnout v jednoduchých krocích jak si přát…. přidám i důkaz (který si doufám vyzkoušíte), jak se naše přání plní…. a dovolím si  připomenout, co nás a naše přání brzdí.

Lidi ….věřte ….vše je jednoduché. Jen jsme si tak nějak v sobě zakódovali nevěřícnost a té jednoduchosti zkrátka nevěříme….nechceme věřit a přijmout, že je to snadné a jednoduché.

 

JAK SI TEDY PŘÁT?

 

1. Je potřeba naše přání správně a jasně formulovat a to:

- v přítomném čase

- je vhodné do přání vložit (s láskou a něhou) rozkazovací způsob.

Víte, ono když žádáme o splnění přání….tak dáváme tomu, kdo nám jej má splnit na výběr…buď nám naše přání splní anebo ne. Ten rozkazovací způsob je jasný, věcný…něco chci, tak to splň. (já vím …já vím….slušnost a pokora….ale i v tom rozkazovacím způsobu ta pokora, láska, něha může být, pokud ji tam dáte). Malinko se tady ještě pozastavím, pro vaše lepší pochopení jak to myslím … naše tělo, reaguje na naše příkazy, aniž bychom je vyslovovali… např. Chci se najíst…ani si neuvědomujeme, kolik automatických příkazů dáváme našemu tělu, aby plnilo co si přejeme….naše ruka ….plní naše rozkazy-přání…chopí se lžíce, dělá potřebné pohyby se lžicí do talíře a k ústům…dál reagují naše rty, jazyk, atd…všechny orgány a smysly se zapojují do toho aby splnili naše přání najíst se…náš požadavek, náš rozkaz….který si neuvědomujeme, že je příkazem, protože je to automatické, všední a nesoustředíme se tolik na to, aby se to splnilo. 

- stačí na chvíli zavřít oči a představit si naše přání, jako by už existovalo – jako, že už je splněné…

- pokud cítíme potřebu, tak si své přání napišme ….co je psáno - to je dáno…. Nemá cenu se o tom rozepisovat, když už jsem o tom nejeden článek napsala.

Např. 

  1. PRAVDA O TOM, JAK SE NAŠE MYŠLENKY A SLOVA "ŠUP LUP" PLNÍ
  2. PRAVDA O TOM, ŽE NĚCO NEJDE
  3. CO JE PSÁNO – TO JE DÁNO

 

2. Zkrátka věřme…nepochybujme.

Marně se neříká….“věř a víra tvá tě uzdraví“. Ze všeho nejvíc nevěříme sami sobě. Věřte však, že všichni jsme sem na ZEM přišli se stejnými dary …..bohužel naše pochybnosti v sebe nám všechno komplikují a často ty dary nevyužíváme….No není to škoda?

 

3. Je potřeba naše přání pustit… aby se mohlo vrátit v podobě splněného přání

Pokud naše přání budeme neustále pilovat, zdokonalovat, vylepšovat, tak ho zkrátka stále budeme držet… nepustíme ho do éteru, aby se mohlo zhmotnit (aby se splnilo). To je problém většiny, kteří naříkají, že se jim nic neplní….

 

4. Je potřeba pro splnění přání něco udělat

Pokud chcete vyhrát ve sportce a budete si jen přát jistou sumu, bez toho aniž byste si sportku podali, tak je jasné že nemáte šanci vyhrát.

Pokud si přejete najít partnera a nevytáhnete paty z baráku, tak si šanci na vyplnění přání také hodně snižujete…..leda že by nějaký šikovný pošťák byl pro vás tím pravým.

Pokud hledáte zaměstnání a jen toužíte a nedoplníte si vzdělání, nebo nenahlídnete do inzerátů, nebo někam nezajdete a nepoptáte se….tak to asi bude taky neklapne.

Pokud si přejete zdraví….a nezměníte styl vašeho života, nezkusíte nějakou tu metodu, nebo nenavštívíte „doktora“…tak si dál přejte, ale nepočítejte s tím, že mávnutím kouzelného proutku se ráno vzbudíte a budete fit.

 

A to je všechno……….. čtyři zásady pro splnění vašeho přání….a teď si pojďme názorně ukázat jak to funguje…… tady je důkaz, který si každý z vás může vyzkoušet.

Pokud vám to nebude fungovat…..tak se hezky vraťte na začátek článku a pořádně si pročtěte co jsem napsala a férově si přiznejte, kde děláte chybu…. Pochybujete? Nevěříte, že zrovna vy to dokážete? Nepustíte to? …to jsou asi nejčastější chyby, kterých se budete dopouštět.

 

 

 
Názorně vám předvedu jak to funguje s polévkovou lžící a vidličkou (lžíci).

 

1. KROK – vyslovím přání

Přeju si, abych lžíci (vidličku) zkroutila.

 

 

Zavřu oči, ze srdce si představím jak vidličku (lžíci) kroutím, ohýbám…a své přání vyslovím přímo k vidličce (3 krát) ohni se, ohni se ohni se. Ze srdeční čakry pustím energii do své ruky, ve které držím vidličku. Procítím energii mezi svými prsty a vidličkou….vnímám její chlad, pak teplo, možná mravenčení….

 

2. KROK - věřím

Teď už jen věřím, že to dokážu….že na tom nic není, že i já to dokážu….věřte si!

 

Nedávno na mém semináři, který byl nejen o automatické kresbě jsme tento  hokus pokus zkoušeli …. Někteří hned lžíce ohýbali, jiní smutně konstatovali, že jim to nejde….. když jsem k nim přišla a chytila jejich lžíci do ruky….tak byly měkké jak másílka….a tak říkám…. Ty tomu nevěříš……..podívej… je úplně měkká…a mírně jsme ji zohla a hned narovnala….. věř si…. Když to dokáže ona, tak ty taky……..věř si a zkus to……..a hle……ono to najednou šlo.

 

3. KROK – přání pustím

 

Vidličku (lžíce) dál držím v ruce…..ale už na to své přání nemyslím…zkrátka a dobře…..myslete na něco jiného. Třeba se chvilku začtěte do něčeho, nebo se zaposlouchejte do nějaké muziky a klidně si u toho zazpívejt….nevěnujte zkrátka tomu pozornost….dělejte něco jiného.

 

4. KROK – něco pro své přání udělám

 

Zkusíme, jestli už nám vidlička (lžíce) povolila a přiměřenou silou ji začneme zohýbat…nejde to? Tak to ještě chvíli nechte být….a zkuste si číst znovu návod….. Znovu to zkuste….pro své přání je potřeba vynaložit jistou činnost……