Shamballa

Shamballa 1024

Představte si nádherné místo plné světla, teplá a lásky, kde žijí nanebevzatí mistři, víly, andělé , archandělé , jednorožci a ostatní světelné bytosti J Je to místo které není velké rozlohou ale je plné pozitivní energie.  Bytosti , které toto místo obývají touží po spojení s námi, aby nám mohli pomáhat a ukazovat správný směr naší cesty.  Přes zasvěcení dojde k hlubokému propojení. Představte si ho jako kanál přes který jste neustále ve spojení.  Stačí pomyslet na toto místo (Shamballa)  a hned můžete čerpat z nevyčerpatelného zdroje lásku , víru, naději, světlo  a nevyčerpatelnou radost která z tohoto zdroje prostupuje celou vaší bytostí.

Velká světelná koule Shambally se vám usadí a temeni hlavy a začne prosvěcovat a čistit vše ve vás. Toto vaše duše pocítí jako návrat ke světlu, ze kterého jste vzešli. Začnete vnímat mnoho signálů a znamení, které jste do ted nevnímali.  Vaše přání po svobodě začnou být na prvním místě. Sundáte okovy všech omezení a najdete uvnitř sebe vnitřní silu začít na sobě pracovat.

Všechny světelné bytosti ze Shambally vás budou doprovázet na cestě vpřed a nedovolí aby vás doprovázel a ovládal strach a ego.  Začnou je pomalu a nenásilným způsobem rozpouštět, také vám budou ukazovat důsledky vašich myšlenek a činů a za vše dobré budete velmi rychle odměňováni.

Přijměte-li pozváni na tuto cestu, cestu lásky, radosti,  a poznání. Začněte se soustředit ne na to co se září kolem vás ale ukažte tu svoji zář.

 Je to  léčebný systém, který  zahrnuje 1024 symbolů, které jsou rozděleny do 4 stupňů po 256 symbolech. 4. stupeň je Mistrovským stupněm.
První dva stupně se provádějí najednou, tedy jsou společné, a obsahují 512 symbolů. Někteří léčitelé, kteří mají zvláštní úkol, mohou dostat ještě dalších 512 zvířecích symbolů.  Symboly se předávají telepaticky během zasvěcení Mistrem učitelem Shambally 1024 do aury žáka.

Využití: Tímto systémem je možné léčit kohokoli. Ovšem čím výše člověk vibruje ve vyšším frekvenčním spektru, tím rychleji projde léčebným procesem a tím rychleji se zregeneruje. 

Shamballa je určena především pro ty z vás, kteří započali vědomý vzestup, společně s naší planetou. Západní medicína může totiž léčit jen na tělesné úrovni a na takové lidi už nefunguje.

První stupeň obsahuje návod k  použití léčivé energie Shambally 1024 pro sebe
Druhý stupeň posiluje schopnost léčit druhé lidi, zvířata, prostor a léčit na dálku
Třetí stupeň obsahuje zasvěcení do léčivých energií Archanděla Metatrona
Čtvrtý stupeň je mistrovský a umožňuje Shamballu předávat dále, zahrnuje Boží Milost, čištění karmy a urychlení vlastního vývoje